NADCHODZĄCE MECZE

Ostatnie wyniki 2021/2022

 

 

 

ADRES

ul. Parkowa 1, 26-700 Zwoleń (stadion – w trakcie modernizacji)

ul. Sportowa 5, 26-700 Zwoleń (boisko nad zalewem)

 

Kolejni młodzieżowcy zakończyli sezon!

Wczoraj zakończyły się zmagania w I lidze radomskiej D2 Młodzik Młodszy.

🎙 – Widać było przeskok pod względem umiejętności w wyższej lidze. Początek był bardzo trudny,nie mogliśmy odnaleźć się z nowymi drużynami w lidze. Drużyna ciężko pracowała na treningach, chciała osiągnąć lepsze wyniki co wynagrodziło ich w rundzie rewanżowej. Z przebiegu całego sezonu jestem zadowolony z nowych doświadczeń, które moi podopieczni doznali. Na pewno doświadczenie, które zebrali w pierwszej lidze nie pójdzie na marne i szybko zaprocentuje w przyszłości – powiedział trener drużyny, Michał Sowa

Ostatni mecz Młodzicy Zwolenianki przegrali z rówieśnikami z Młodzika Radom 0:9. Skład zespołu tworzyli: Antek Wólczyński – Eryk Białas, Dawid Lis, Igor Maik – Kacper Chołuj, Franciszek Babut, Aleksander Pawelec – Piotr Pyciarz, Aleksander Piorun oraz Patryk Lewandowski, Alicja Baryłka, Mateusz Korzeniewski.

Ostatecznie na koniec sezonu zespół Michała Sowy zajął szóste miejsce w lidze, zdobywając trzynaście punktów, na co przełożyły sie cztery wygrane, jeden remis i dziewięć porażek.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT