NADCHODZĄCE MECZE

Ostatnie wyniki 2021/2022

 

 

 

ADRES

ul. Parkowa 1, 26-700 Zwoleń (stadion – w trakcie modernizacji)

ul. Sportowa 5, 26-700 Zwoleń (boisko nad zalewem)

 

Junior Młodszy zakończył sezon!

W środę, 15 czerwca zmagania w I lidze okręgowej zakończyła najstarsza grupa z akademii Zwolenianki, Junior Młodszy (2005) prowadzony przez trenera Marcina Guza.

Chłopcy z najstarszej grupy młodzieżowej Zwolenianki rozegrali w lidze dwanaście spotkań, zdobyli dziewiętnaście punktów na co przełożyło się sześć zwycięstw, jeden remis i pięć porażek, co ostatecznie na koniec poskutkowało zajęciem czwartej lokaty.

Ciekawym i zadowalającym faktem jest to, że drużyna miała drugą najszczelniejszą defensywę w lidze.

W ostatnim meczu zespół Marcina Guza w Radomiu rozegrał mecz z Ajaxem Radom. Z końcowego rezultatu cieszyła się drużyna gospodarzy, która pokonała Zwoleniankę 4:2. Gole zdobywali Marcel Marczak i Kacper Wawrzak, a skład tworzyli Mikołaj Maciaszek, Maciej Molendowski, Sebastian Guzek, Bartłomiej Domagała, Konrad Greguła, Igor Jamka, Filip Małecki, Patryk Sobieszek, Kacper Wawrzak, Bartłomiej Gębka, Marcel Marczak, Bartosz Karaś, Dawid Jamka, Dominik Bańkowski, Filip Senator, Jan Knieć, Maciej Chrzanowski, Maksymilian Molga, Mateusz Domagała,Mateusz Paduch, Oskar Papiewski.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT