NADCHODZĄCE MECZE

Ostatnie wyniki 2021/2022

 

 

 

ADRES

ul. Parkowa 1, 26-700 Zwoleń (stadion – w trakcie modernizacji)

ul. Sportowa 5, 26-700 Zwoleń (boisko nad zalewem)

 

Seniorzy zakończyli sezon – podsumowanie!

19 czerwca meczem z rezerwami Energii Kozienice piłkarze Zwolenianki zakończyli sezon w Klasie A w sezonie 2021/2022.

Pozytywnym akcentem swoje zmagania po spadku z ligi okręgowej zakończyli piłkarze Zwolenianki. Na finiszu rozgrywek wygrali z Energią II Kozienice na swoim boisku 2:0, po trafieniach Łukasza Furgi i Adriana Zdżalika. Skład w tym meczu tworzyli: Adrian Matysiak – Kacper Kusio, Michał Sowa, Konrad Królicki, Dominik Pawlak, Patryk Kwaśnik, Paweł Rogala, Łukasz Furga, Michał Duliasz, Adrian Zdżalik, Mikołaj Stępień oraz Łukasz Zaniewski, Dominik Sekuła, Bartłomiej Domagała, Mateusz Wolszczak, Jakub Libiszewski

W ostatecznej klasyfikacji Zwolenianka zajęła w tabeli ósme miejsce. Przez cały sezon zdobyła trzydzieści dziewięć punktów, na co przełożyło się jedenaście zwycięstw, sześć remisów i dziewięć porażek. Trzynastu zawodników zdobyło w sezonie dla Zwolenianki pięćdziesiąt cztery gole, zaś bramkarze wyjmowali futbolówkę z naszej bramki aż pięćdziesiąt osiem razy.

Na boisku przy Sportowej nasz zespół rozegrał trzynaście spotkań. Sześć razy rywale schodzili z murawy pokonani, trzykrotnie rezultat był remisowy i cztery razy komplet punktów zgarniali przyjezdni. Na boiskach rywali również rozegraliśmy trzynaście spotkań. Po pięć razy triumfowaliśmy i przegrywaliśmy oraz trzykrotnie dzieliliśmy się punktami.

Najczęstszym wynikiem w meczach z udziałem naszej drużyny, był dwubramkowy remis, który padał w pojedynkach z Królewskimi Jedlnia, KS Jastrząb oraz Iłżanką Kazanów.

Zawodnikiem, który przebywał w sezonie na boisku najczęściej jest bramkarz, Adrian Matysiak, zaś najlepszą skutecznością popisywali się Adrian Zdżalik i Łukasz Furga.

Poniżej pełne statystyki naszych zawodników:

Po ostatnim meczu odbyło się oficjalne zakończenie, na którym obecny był zarząd klubu i burmistrz Miasta Zwolenia Pan Arkadiusz Sulima. Zawodnicy udają się teraz na zasłużony urlop, a do treningów wrócą w połowie lipca.

Dziękujemy za ten sezon wszystkim obecnym na naszych meczach kibicom. Liczymy na wasze wsparcie w kolejnych zmaganiach!

FOTORELACJA

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT