NADCHODZĄCE MECZE

Ostatnie wyniki 2021/2022

 

 

 

ADRES

ul. Parkowa 1, 26-700 Zwoleń (stadion – w trakcie modernizacji)

ul. Sportowa 5, 26-700 Zwoleń (boisko nad zalewem)

 

Trampkarze zakończyli rozgrywki!

Kolejną grupą, która zakończyła swój udział w rozgrywkach w sezonie 2021/2022 są trampkarze C2.

Chłopcy prowadzeni przez trenera Marka Oczkowskiego występowali w rundzie wiosennej w I lidze okręgowej C2. Rozegrali łącznie dwanaście spotkań, w których zdobyli siedem punktów, na co przełożyło się dwa zwycięstwa, jeden remis i dziewięć porażek. Ostatecznie na koniec rywalizacji dało im to szóste miejsce z siedmiu drużyn, i prawdopodobnie spadną na nowy sezon klasę niżej.

W ostatnim meczu na swoim boisku rozegrali pojedynek z AS Radomiak. Mecz zakończył się remisem 1:1, jednak nasza drużyna pokazała się na tle rywala dużo słabiej. Bramkę z rzutu karnego dla Zwolenianki zdobył Aleksander Różański, a skład tworzyli: Maciej Rosicki, Aleksander Wierzbicki, Aleksander Surma, Michał Stępień, Mateusz Stępień, Kuba Serafin, Aleksander Różański, Kacper Przepiórzyński, Jakub Markowski, Marcel Markiewicz, Marcel Kościelniak, Dawid Traczyk, Szymon Mistygacz, Jakub Kustra, Jakub Gorzkiewicz, Antoni Warchoł, Wiktor Dubielczyk.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT