NADCHODZĄCE MECZE

Ostatnie wyniki 2021/2022

 

 

 

ADRES

ul. Parkowa 1, 26-700 Zwoleń (stadion – w trakcie modernizacji)

ul. Sportowa 5, 26-700 Zwoleń (boisko nad zalewem)

 

Seniorzy rozpoczęli przygotowania do sezonu!

14 lipca seniorzy rozpoczęli przygotowania do nadchodzącego sezonu w Klasie A. Pierwsze zajęcia odbyły się na boisku przy Zespole Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu. Tego dnia, trener Marek Oczkowski miał do dyspozycji dwunastu zawodników, jedenastu z kadry zeszłego sezonu oraz jednego nowego zawodnika.

W pierwszym meczu kontrolnym, rozgrywanym 16 lipca Krępianka okazała się lepszą drużyną, i zwyciężyła 3:1.

Krępianka Rzeczniów – Zwolenianka 3:1

Bramka: testowany 5.

Zwolenianka: Jakub Opiela – Dominik Pawlak, testowany 1, testowany 2, Michał Duliasz, testowany 3, Konrad Królicki, testowany 4, Dawid Magierek, testowany 5, Łukasz Zaniewski oraz Jakub Libiszewski, Bartłomiej Domagała.

W drugim sparingu rozgrywanym w środę, 20 lipca w Skaryszewie to nasza ekipa postawiła wyżej poprzeczkę, i zwyciężyła 5:2. Ten sam testowany piłkarz zdobył hat-tricka w tym meczu.

Skaryszewianka – Zwolenianka 2:5

Bramki: testowany 7 x3, Królicki, testowany 3

Zwolenianka: Jakub Opiela – testowany 1, testowany 2, testowany 3, testowany 4, Arkadiusz Oleś, testowany 5, Paweł Rogala, testowany 6, Patryk Kwaśnik, testowany 7 oraz Konrad Królicki, testowany 8, Dawid Magierek, Łukasz Furga, Łukasz Zaniewski, Michał Duliasz, Bartłomiej Domagała, Dominik Pawlak.

W sobotę kolejny pojedynek z serii letnich przygotowań. W Kozienicach zagramy z rezerwami Energii Kozienice.

Co do zmian kadrowych nie ma jeszcze potwierdzonych informacji. Testuje się w naszej drużynie wielu ciekawych zawodników, których niebawem przedstawimy. Wiadomo na dziś tyle, że jedynym opuszczającym nasz klub będzie obrońca, Kacper Kusio.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT