NADCHODZĄCE MECZE

Ostatnie wyniki 2021/2022

 

 

 

ADRES

ul. Parkowa 1, 26-700 Zwoleń (stadion – w trakcie modernizacji)

ul. Sportowa 5, 26-700 Zwoleń (boisko nad zalewem)

 

Zwycięski trzeci sprawdzian

Trzeci sparing rozegrali piłkarze Zwolenianki w sobotni, upalny dzień. Energia w dość młodym zestawieniu nie dała rady umiejętnie grającej Zwoleniance. Pomimo, że nasza drużyna przeważała przez większość spotkania, było widać niedokładność podań oraz brak skuteczności, bowiem gdyby ten element nie zawiódł, wynik mógł by być zdecydowanie większy.

Enea Energia II Kozienice – Zwolenianka 0:2

Bramki: testowany 6, Paweł Rogala

Zwolenianka: testowany 1 – Dawid Magierek, testowany 2, Dominik Pawlak, testowany 3, testowany 4, Michał Sowa, testowany 5, Arkadiusz Oleś, testowany 6, Paweł Rogala oraz Jakub Opiela, Bartłomiej Domagała, Patryk Kwaśnik, Łukasz Zaniewski, Michał Duliasz

Czwarta gra kontrolna zapowiedziana jest na najbliższy piątek, a rywalem będzie występujący w Lidze Okręgowej SKS Potworów.

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT