Najbliższe mecze

15 marzec 2020

Gryf Policzna – Zwolenianka Zwoleń, godz. 14:00 Stadion w Policznie

Ostatnie wyniki 2019/2020

Zwolenianka II Zwoleń – Puławiak Puławy 2:2

Wisła II Puławy – Zwolenianka Zwoleń 0:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności B1 2019/2020

Kolejne zwycięstwo w meczu ligowym:

Juniorzy Zwolenianki w dobrym stylu zgarnęli trzy punkty w kolejnym wygranym meczu z rzędu. W trzecim ligowym meczu pokonali Pilicę Białobrzegi 6:2. Pierwsza połowa nie była najlepsza w naszym wykonaniu. Wiele nie wykorzystanych sytuacji, kilka błędów i stracona bramka były całym obrazem pierwszej części spotkania. Jedyną, wyrównującą bramkę w pierwszej połowie zdobył Piotr Nowak. Druga połowa tego meczu była bardzo jednostronna. Goście w drugiej połowie oddali tylko jeden groźny strzał, po którym wpadła bramka, poza tym kilka innych strzałów, które nie zagroziły bramce strzeżonej przez Łukasza Gogacza. Nasi zawodnicy rozstrzelali się w drugiej połowie, bowiem pokonali bramkarza Pilicy pięć razy. Kolejno strzelali dwa razy Michał Duliasz, potem po jednej Dominik Pawlak, efektownie Maciej Molendowski oraz Filip Przepiórka.
Przez najbliższy tydzień nasi juniorzy przygotowywać się będą do wyjazdowego meczu z liderem ligi – LZSem Magnuszew.

Skład: Gogacz – Gajewski, Osenka, Skawiński, Kusio, Duliasz, Libiszewski, Nowak, Molendowski, Przepiórka, Domagała

Ponadto grali: Zarański, Drab, J. Gregorczyk, K. Gregorczyk, O. Majewski, Chołuj, D. Pawlak

SPONSORZY