Najbliższe mecze

18 kwietnia

Sparing

Zwolenianka Zwoleń – Broń II Radom 

Boisko MOSIR w Radomiu

Mecz bez udziału publiczności!

Ostatnie wyniki 2020/2021

Iłżanka Kazanów – Zwolenianka Zwoleń 0:5

Zwolenianka C1 – Gracja Tczów 0:2

Zwolenianka B1 – Oskar Przysucha 0:1

Oskar Przysucha – Zwolenianka D2 0:5

Aktualności B1 2019/2020

Kolejne zwycięstwo w meczu ligowym:

Juniorzy Zwolenianki w dobrym stylu zgarnęli trzy punkty w kolejnym wygranym meczu z rzędu. W trzecim ligowym meczu pokonali Pilicę Białobrzegi 6:2. Pierwsza połowa nie była najlepsza w naszym wykonaniu. Wiele nie wykorzystanych sytuacji, kilka błędów i stracona bramka były całym obrazem pierwszej części spotkania. Jedyną, wyrównującą bramkę w pierwszej połowie zdobył Piotr Nowak. Druga połowa tego meczu była bardzo jednostronna. Goście w drugiej połowie oddali tylko jeden groźny strzał, po którym wpadła bramka, poza tym kilka innych strzałów, które nie zagroziły bramce strzeżonej przez Łukasza Gogacza. Nasi zawodnicy rozstrzelali się w drugiej połowie, bowiem pokonali bramkarza Pilicy pięć razy. Kolejno strzelali dwa razy Michał Duliasz, potem po jednej Dominik Pawlak, efektownie Maciej Molendowski oraz Filip Przepiórka.
Przez najbliższy tydzień nasi juniorzy przygotowywać się będą do wyjazdowego meczu z liderem ligi – LZSem Magnuszew.

Skład: Gogacz – Gajewski, Osenka, Skawiński, Kusio, Duliasz, Libiszewski, Nowak, Molendowski, Przepiórka, Domagała

Ponadto grali: Zarański, Drab, J. Gregorczyk, K. Gregorczyk, O. Majewski, Chołuj, D. Pawlak

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT