Najbliższe mecze

 

 

Ostatnie wyniki 2020/2021

GKS Gryf Policzna – Zwolenianka Zwoleń 4:3 Gracja II Tczów – Zwolenianka II Zwoleń 3:3

Zwolenianka B1 – AS Radomiak 1:5

Skaryszewianka Skaryszew – Zwolenianka C1 3:5

Zwolenianka D1 – KS Potworów 3:0

Jedlnia Dzieciom – Zwolenianka D2 1:6

Zwolenianka E1 – Broń Radom 5:10

Zwolenianka E2 – Polonia Iłża 5:5

 

 

Aktualności B1 2019/2020

Kolejne zwycięstwo w meczu ligowym:

Juniorzy Zwolenianki w dobrym stylu zgarnęli trzy punkty w kolejnym wygranym meczu z rzędu. W trzecim ligowym meczu pokonali Pilicę Białobrzegi 6:2. Pierwsza połowa nie była najlepsza w naszym wykonaniu. Wiele nie wykorzystanych sytuacji, kilka błędów i stracona bramka były całym obrazem pierwszej części spotkania. Jedyną, wyrównującą bramkę w pierwszej połowie zdobył Piotr Nowak. Druga połowa tego meczu była bardzo jednostronna. Goście w drugiej połowie oddali tylko jeden groźny strzał, po którym wpadła bramka, poza tym kilka innych strzałów, które nie zagroziły bramce strzeżonej przez Łukasza Gogacza. Nasi zawodnicy rozstrzelali się w drugiej połowie, bowiem pokonali bramkarza Pilicy pięć razy. Kolejno strzelali dwa razy Michał Duliasz, potem po jednej Dominik Pawlak, efektownie Maciej Molendowski oraz Filip Przepiórka.
Przez najbliższy tydzień nasi juniorzy przygotowywać się będą do wyjazdowego meczu z liderem ligi – LZSem Magnuszew.

Skład: Gogacz – Gajewski, Osenka, Skawiński, Kusio, Duliasz, Libiszewski, Nowak, Molendowski, Przepiórka, Domagała

Ponadto grali: Zarański, Drab, J. Gregorczyk, K. Gregorczyk, O. Majewski, Chołuj, D. Pawlak

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT