Gryf Policzna  – Zwolenianka Zwoleń

Sobota, godz: 13:00, boisko rywala.

MECZ BEZ PUBICZNOŚCI!!!

Ostatnie wyniki 2019/2020

Centrum Radom – Zwolenianka Zwoleń 1:1

Aktualności B1

Wysokie zwycięstwo w 4 kolejce!

Sobotnie spotkanie Zwolenianki z KS Jastrząb zakończyło się trzecią wygraną z rzędu gospodarzy. Być może kibice, którzy przybyli na ten mecz byli świadkami najszybciej zdobytej bramki, bowiem ta na prowadzenie gospodarzy padła w czwartej sekundzie meczu. Po dziesięciu minutach gry goście wyrównali i mecz zaczął się od nowa. Potem już tylko warunki stawiała Zwolenianka, która ciekawymi i prostymi akcjami wypunktowywali bramkarza gości. Ostatecznie po końcowym gwizdku gospodarze cieszyli się ze sporej wygranej, bo aż 11:2.

Drugie zwycięstwo w lidze!

Ciężki teren, trudny mecz, ale to Zwolenianka stawiała warunki. Mecz II Ligi Okręgowej rocznika 2004 pomiędzy Mogielanką Mogielnica a Zwolenianką Zwoleń zakończył się zwycięstwem gości 0:4 (0:1). Pomimo zwycięstwa, mecz wcale nie należał do łatwych i największy bagaż z bramkami rozwiązał się dopiero w drugiej połowie. Dzięki środowej wygranej nasz zespół został samodzielnym liderem!

Zwycięstwo w pierwszym meczu.

Wygrana w pierwszym meczu ligowym. Zwolenianka Zwoleń – Oskar Przysucha 4:0. Bramki: Molendowski, Marczak, Duliasz x2.