Najbliższe mecze

18 kwietnia

Sparing

Zwolenianka Zwoleń – Broń II Radom 

Boisko MOSIR w Radomiu

Mecz bez udziału publiczności!

Ostatnie wyniki 2020/2021

Iłżanka Kazanów – Zwolenianka Zwoleń 0:5

Zwolenianka C1 – Gracja Tczów 0:2

Zwolenianka B1 – Oskar Przysucha 0:1

Oskar Przysucha – Zwolenianka D2 0:5

Aktualności C 1

Rozwiązanie drużyny trampkarz c1!!!

Drużyna trampkarz c1 prowadzona przez trenera Marka Oczkowskiego została rozwiązana. Z zawodników grających w tej drużynie jest to rocznik 2004 2005 i rocznik 2003, który grał z rocznikiem 20002 w juniorach zostanie utworzona jedna drużyna junior młodszy B1, którą poprowadzi trener Krzysztof Oczkowski.

Trzecia porażka z rzędu…

Niestety trzecią porażkę z rzędu zaliczyła drużyna trenera Marka Oczkowskiego. Trampkarze naszego klubu mierzyli się z ostatnią drużyną ligowej tabeli Mogielanką Mogielnica. Faworytem tego spotkania byli oczywiście goście czyli nasz zespół, lecz coś nie zagrało i spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0 dla gospodarzy. To już kolejna porażka chłopców z roczników 20014 i 2005. Następnym rywalem naszego zespołu będzie lider tabeli Broń Radom. Jak poprzedni mecz pokazał nie ważne, które zajmuje się miejsce w tabeli, życzymy trenerowi i dr€żynie pierwszej ligowej wygranej.

Bramki: 9′,63′ Kacper Grela(Mogielanka), 62′ Filip Opara(Mogielanka).

Skład gospodarzy:

Bartosz Sokołowski (Br), Oliwier Majewski, Jakub Gajewski, Maciej Molendowski, Jakub Opiela, Jakub Libiszewski (C), Jakub Skawiński, Antoni Winiarski, Michał Duliasz, Dominik Pawlak, Bartłomiej Domagała.

Na ławce rozpoczęli:

Adam Chołuj, Igor Malec, Mikołaj Chachlowski, Jan Zawadzak, Jakub Olczyk.

Druga porażka na własnym stadionie…

W trzecim ligowym spotkaniu drużyna trampkarzy na własnym boisku podejmowała zespół Pilicy Białobrzegi. Mecz został rozegrany przy ulicy Parkowej 1 i zakończył się wynikiem 2:3 dla przyjezdnych. Mecz był bardzo wyrównany i sprawiedliwym wynikiem byłby remis. Braki kadrowe gospodarzy i szczęście stojące przy gościach dało im ligowe 3 punkty.

Bramki: 15′ Kacper Włodarczyk(Pilica), 42′, 76′ Michał Duliasz, 65′ , 72′ Igor Falkiewicz(Pilica).

Skład gospodarzy:

Bartosz Sokołowski (Br), Jakub Opiela, Jakub Gajewski, Maciej Molendowski, Oliwier Majewski, Adam Chołuj, Jakub Libiszewski, Jan Zawadzak, Igor Malec, Dominik Pawlak, Michał Duliasz (C).


Pierwsza porażka w nowym sezonie!!!

Trampkarze w drugim swoim meczu ligowym przegrali na własnym boisku aż 4:1 z drużna Pilicy Nowego Miasta. Gra nie układała się od początku, brakowało celnych podań składnych akcji i celnych strzałów. Po przerwie motywacja trenera, lekkie zmiany w ustawieniu pobudziły naszych piłkarzy. W drugiej połowie straciliśmy już tylko jedną bramkę i kapitan strzelił honorową. Ostatecznie mecz zakończył się rezultatem 1:4. Drużyna ma nad czym pracować.

Bramki: 4′,15′,30′ Jakub Warda (Pilica), 55′ Mateusz Molenda (Pilica) , 58′ Michał Duliasz

Skład gospodarzy:

Bartosz Sokołowski (Br), Igor Malec, Jakub Skawiński, Oliwier Majewski, Adam Chołuj, Maciej Molendowski, Jakub Libiszewski, Michał Duliasz (C), Dominik Pawlak, Jakub Gajewski, Bartłomiej Rogala

Jakub Opiela, Jan Zawadzak.

Na ławce rozpoczęli:

Trampkarze rozpoczęli swój sezon!!!

Po zimowej przerwie ligowy sezon rozpoczęli trampkarze u15 w II Radomskiej Lidze Okręgowej. Trampkarze Zwolenianki w swoim pierwszym meczu zremisowali z drużyną Prochu Pionki 1:1. Mecz rozgrywany był w niesprzyjających warunkach, jednak to spotkanie udało się rozegrać. Mimo przewagi gospodarzy, którzy stworzyli sobie więcej okazji do zdobycia bramki rywalizacja zakończyła się remisem.

Bramki: 13′ Dominik Pawlak, 25′ Filip Broński (KS Proch Pionki).

Skład gospodarzy:

Bartosz Sokołowski (Br), Igor Malec, Jakub Skawiński, Oliwier Majewski, Adam Chołuj, Jakub Libiszewski, Jan Zawadzak, Michał Duliasz (C), Dominik Pawlak, Bartłomiej Domagała, Jakub Gajewski.

Na ławce rozpoczęli:

Jakub Opiela, Jakub Olczyk, Kacper Frączek

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT