NADCHODZĄCE MECZE

Ostatnie wyniki 2021/2022

 

 

 

ADRES

ul. Parkowa 1, 26-700 Zwoleń (stadion – w trakcie modernizacji)

ul. Sportowa 5, 26-700 Zwoleń (boisko nad zalewem)

 

TERMINARZ

I Runda

 Kolejka 1 – 14-15 sierpnia
Postęp Łaziska Zwolenianka Zwoleń 0:2
KP Stanisławice Królewscy Jedlnia 2:8
KS Magnuszew Gracja Tczów 3:6
KS Jastrząb Gryfia Mirów 1:4
Iłżanka Kazanów Iskra Gózd 0:2
Zawisza Sienno Wisła Solec 3:3
Energia II Kozienice Akcja I Jastrzębia 5:2
 Kolejka 2 – 21-22 sierpnia
Zwolenianka Zwoleń Akcja I Jastrzębia 2:3
Wisła Solec Energia II Kozienice 1:3
Iskra Gózd Zawisza Sienno 2:1
Gryfia Mirów Iłżanka Kazanów 2:0
Gracja Tczów KS Jastrząb 3:1
Królewscy Jedlnia KS Magnuszew 8:0
Postęp Łaziska KP Stanisławice 5:4
 Kolejka 3 – 28-29 sierpnia
KP Stanisławice Zwolenianka Zwoleń 3:5
KS Magnuszew Postęp Łaziska 0:0
KS Jastrząb Królewscy Jedlnia 0:6
Iłżanka Kazanów Gracja Tczów 2:0
Zawisza Sienno Gryfia Mirów 5:2
Energia II Kozienice Iskra Gózd 3:1
Akcja I Jastrzębia Wisła Solec 5:2
 Kolejka 4 – 4-5 września
Zwolenianka Zwoleń Wisła Solec 7:0
Iskra Gózd Akcja I Jastrzębia 1:3
Gryfia Mirów Energia II Kozienice 3:5
Gracja Tczów Zawisza Sienno 1:1
Królewscy Jedlnia Iłżanka Kazanów 4:0
Postęp Łaziska KS Jastrząb 0:1
KP Stanisławice KS Magnuszew 1:4
 Kolejka 5 – 11-12 września
KS Magnuszew Zwolenianka Zwoleń 0:3
KS Jastrząb KP Stanisławice 2:2
Iłżanka Kazanów Postęp Łaziska 1:1
Zawisza Sienno Królewscy Jedlnia 3:3
Energia II Kozienice Gracja Tczów 2:2
Akcja I Jastrzębia Gryfia Mirów 6:3
Wisła Solec Iskra Gózd 1:4
 Kolejka 6 – 18-19 września
Zwolenianka Zwoleń Iskra Gózd 0:0
Gryfia Mirów Wisła Solec 5:4
Gracja Tczów Akcja I Jastrzębia 8:3
Królewscy Jedlnia Energia II Kozienice 4:1
Postęp Łaziska Zawisza Sienno 0:2
KP Stanisławice Iłżanka Kazanów 1:3
KS Magnuszew KS Jastrząb 1:3
 Kolejka 7 – 25-26 września
KS Jastrząb Zwolenianka Zwoleń 0:2
Iłżanka Kazanów KS Magnuszew 1:2
Zawisza Sienno KP Stanisławice 9:0
Energia II Kozienice Postęp Łaziska 10:0
Akcja I Jastrzębia Królewscy Jedlnia 3:0
Wisła Solec Gracja Tczów 1:4
Iskra Gózd Gryfia Mirów 1:3
 Kolejka 8 – 2-3 października
Zwolenianka Zwoleń Gryfia Mirów 1:6
Gracja Tczów Iskra Gózd 1:2
Królewscy Jedlnia Wisła Solec 7:1
Postęp Łaziska Akcja I Jastrzębia 0:3
KP Stanisławice Energia II Kozienice 2:4
KS Magnuszew Zawisza Sienno 0:7
KS Jastrząb Iłżanka Kazanów 4:2
 Kolejka 9 – 9-10 października
Iłżanka Kazanów Zwolenianka Zwoleń 2:2
Zawisza Sienno KS Jastrząb 8:0
Energia II Kozienice KS Magnuszew 1:1
Akcja I Jastrzębia KP Stanisławice 7:1
Wisła Solec Postęp Łaziska 3:1
Iskra Gózd Królewscy Jedlnia 3:3
Gryfia Mirów Gracja Tczów 0:3
 Kolejka 10 – 16-17 października
Zwolenianka Zwoleń Gracja Tczów 2:5
Królewscy Jedlnia Gryfia Mirów 6:0
Postęp Łaziska Iskra Gózd 0:1
KP Stanisławice Wisła Solec 3:2
KS Magnuszew Akcja I Jastrzębia 0:2
KS Jastrząb Energia II Kozienice 1:2
Iłżanka Kazanów Zawisza Sienno 0:0
 Kolejka 11 – 23-24 października
Zawisza Sienno Zwolenianka Zwoleń 5:1
Energia II Kozienice Iłżanka Kazanów 0:4
Akcja I Jastrzębia KS Jastrząb 0:1
Wisła Solec KS Magnuszew 3:1
Iskra Gózd KP Stanisławice 10:1
Gryfia Mirów Postęp Łaziska 4:1
Gracja Tczów Królewscy Jedlnia 1:1
 Kolejka 12 – 30-31 października
Zwolenianka Zwoleń Królewscy Jedlnia 2:2
Postęp Łaziska Gracja Tczów 0:4
KP Stanisławice Gryfia Mirów 4:1
KS Magnuszew Iskra Gózd 1:5
KS Jastrząb Wisła Solec 6:1
Iłżanka Kazanów Akcja I Jastrzębia 1:1
Zawisza Sienno Energia II Kozienice 1:4
 Kolejka 13 – 6-7 listopada
Energia II Kozienice Zwolenianka Zwoleń 8:1
Akcja I Jastrzębia Zawisza Sienno 2:1
Wisła Solec Iłżanka Kazanów 2:3
Iskra Gózd KS Jastrząb 10:0
Gryfia Mirów KS Magnuszew 5:0
Gracja Tczów KP Stanisławice 7:0
Królewscy Jedlnia Postęp Łaziska 8:0

II Runda

 Kolejka 14 – 19-20 marca
Zwolenianka Zwoleń Postęp Łaziska 3:1
Królewscy Jedlnia KP Stanisławice 5:2
Gracja Tczów KS Magnuszew 8:0
Gryfia Mirów KS Jastrząb 0:3
Iskra Gózd Iłżanka Kazanów 2:0
Wisła Solec Zawisza Sienno 2:4
Akcja I Jastrzębia Energia II Kozienice 1:0
 Kolejka 15
Akcja I Jastrzębia Zwolenianka Zwoleń 1:1
Energia II Kozienice Wisła Solec 6:0
Zawisza Sienno Iskra Gózd 4:1
Iłżanka Kazanów Gryfia Mirów 4:3
KS Jastrząb Gracja Tczów 1:2
KS Magnuszew Królewscy Jedlnia 3:3
KP Stanisławice Postęp Łaziska 2:4
 Kolejka 16
Zwolenianka Zwoleń KP Stanisławice 3:0
Postęp Łaziska KS Magnuszew 1:4
Królewscy Jedlnia KS Jastrząb 4:0
Gracja Tczów Iłżanka Kazanów 5:1
Gryfia Mirów Zawisza Sienno 2:8
Iskra Gózd Energia II Kozienice 3:2
Wisła Solec Akcja I Jastrzębia 0:3
 Kolejka 17
Wisła Solec Zwolenianka Zwoleń 2:1
Akcja I Jastrzębia Iskra Gózd 0:2
Energia II Kozienice Gryfia Mirów 1:2
Zawisza Sienno Gracja Tczów 2:3
Iłżanka Kazanów Królewscy Jedlnia 1:2
KS Jastrząb Postęp Łaziska 1:0
KS Magnuszew KP Stanisławice 3:0
 Kolejka 18
Zwolenianka Zwoleń KS Magnuszew 1:0
KP Stanisławice KS Jastrząb 1:2
Postęp Łaziska Iłżanka Kazanów 1:3
Królewscy Jedlnia Zawisza Sienno 5:3
Gracja Tczów Energia II Kozienice 4:0
Gryfia Mirów Akcja I Jastrzębia 2:5
Iskra Gózd Wisła Solec 5:0
 Kolejka 19
Iskra Gózd Zwolenianka Zwoleń 3:4
Wisła Solec Gryfia Mirów 1:3
Akcja I Jastrzębia Gracja Tczów 0:1
Energia II Kozienice Królewscy Jedlnia 3:0
Zawisza Sienno Postęp Łaziska 8:1
Iłżanka Kazanów KP Stanisławice 3:0
KS Jastrząb KS Magnuszew 3:0
 Kolejka 20
Zwolenianka Zwoleń KS Jastrząb 2:2
KS Magnuszew Iłżanka Kazanów 0:0
KP Stanisławice Zawisza Sienno 0:1
Postęp Łaziska Energia II Kozienice 0:4
Królewscy Jedlnia Akcja I Jastrzębia 2:2
Gracja Tczów Wisła Solec 2:2
Gryfia Mirów Iskra Gózd 0:2
 Kolejka 21
Gryfia Mirów Zwolenianka Zwoleń
Iskra Gózd Gracja Tczów
Wisła Solec Królewscy Jedlnia
Akcja I Jastrzębia Postęp Łaziska
Energia II Kozienice KP Stanisławice
Zawisza Sienno KS Magnuszew
Iłżanka Kazanów KS Jastrząb
 Kolejka 22
Zwolenianka Zwoleń Iłżanka Kazanów
KS Jastrząb Zawisza Sienno
KS Magnuszew Energia II Kozienice
KP Stanisławice Akcja I Jastrzębia
Postęp Łaziska Wisła Solec
Królewscy Jedlnia Iskra Gózd
Gracja Tczów Gryfia Mirów
 Kolejka 23
Gracja Tczów Zwolenianka Zwoleń
Gryfia Mirów Królewscy Jedlnia
Iskra Gózd Postęp Łaziska
Wisła Solec KP Stanisławice
Akcja I Jastrzębia KS Magnuszew
Energia II Kozienice KS Jastrząb
Zawisza Sienno Iłżanka Kazanów
 Kolejka 24
Zwolenianka Zwoleń Zawisza Sienno
Iłżanka Kazanów Energia II Kozienice
KS Jastrząb Akcja I Jastrzębia
KS Magnuszew Wisła Solec
KP Stanisławice Iskra Gózd
Postęp Łaziska Gryfia Mirów
Królewscy Jedlnia Gracja Tczów
 Kolejka 25
Królewscy Jedlnia Zwolenianka Zwoleń
Gracja Tczów Postęp Łaziska
Gryfia Mirów KP Stanisławice
Iskra Gózd KS Magnuszew
Wisła Solec KS Jastrząb
Akcja I Jastrzębia Iłżanka Kazanów
Energia II Kozienice Zawisza Sienno
 Kolejka 26
Zwolenianka Zwoleń Energia II Kozienice
Zawisza Sienno Akcja I Jastrzębia
Iłżanka Kazanów Wisła Solec
KS Jastrząb Iskra Gózd
KS Magnuszew Gryfia Mirów
KP Stanisławice Gracja Tczów
Postęp Łaziska Królewscy Jedlnia

SPONSORZY

WALDEMAR GARBAT

KANTOR WYMIANY WALUT